Agenda

Dansfilms uit de lockdown

no items

Het verhaal van Anders (8+)

vr 25-09-20 Hoofddorp Schouwburg De Meerse (try-out) volgt
zo 27-09-20 Amsterdam CC Amstel (try-out) volgt
ma 28-09-20 Den Haag Theater Dakota (try-out) besloten
di 29-09-20 Den Haag Theater Dakota (try-out) besloten
zo 04-10-20 Maastricht Nederlandse Dansdagen (première) volgt
ma 05-10-20 Maastricht Nederlandse Dansdagen volgt
di 06-10-20 Maastricht Nederlandse Dansdagen volgt
wo 07-10-20 Maastricht Nederlandse Dansdagen volgt
vr 09-10-20 Amsterdam Theater Bellevue (Krakelingfestival) volgt
zo 11-10-20 Rotterdam Theater Rotterdam volgt
ma 12-10-20 Rotterdam Theater Rotterdam besloten
do 15-10-20 Den Haag Zuiderstrandtheater besloten
ma 19-10-20 Utrecht Stadsschouwburg Utrecht volgt
ma 19-10-20 Utrecht Stadsschouwburg Utrecht volgt
di 20-10-20 Den Haag Korzo Theater volgt
wo 21-10-20 Den Haag Korzo Theater volgt
do 22-10-20 Den Haag Korzo Theater volgt
ma 02-11-20 Den Haag Theater Dakota besloten
di 03-11-20 Den Haag Theater Dakota besloten
wo 04-11-20 Den Haag Theater Dakota besloten
zo 08-11-20 Haarlem Toneelschuur volgt
di 10-11-20 Haarlem Toneelschuur besloten
di 10-11-20 Haarlem Toneelschuur besloten
zo 15-11-20 Rotterdam Theater Zuidplein volgt
ma 16-11-20 Rotterdam Theater Zuidplein besloten
vr 11-12-20 Dordrecht Schouwburg Kunstmin (Energiehuis) volgt

Black Memories

di 29-09-20 Eindhoven Parktheater Eindhoven volgt
ma 05-10-20 Amsterdam Bijlmer Parktheater besloten
wo 07-10-20 Raalte Stichting Hoftheater besloten
do 08-10-20 Almere Kunstlinie Almere Flevoland (KAF) volgt
ma 12-10-20 Kortrijk (BE) Schouwburg Kortrijk besloten
di 13-10-20 Menen (BE) C.C. De Steiger Menen besloten
do 15-10-20 De Meern Podium Hoge Woerd volgt
wo 21-10-20 Alkmaar TAQA Theater De Vest besloten
do 22-10-20 Alkmaar TAQA Theater De Vest besloten
do 22-10-20 Alkmaar TAQA Theater De Vest volgt
wo 28-10-20 Amsterdam Theater Bellevue volgt
do 29-10-20 Amsterdam Theater Bellevue besloten
do 29-10-20 Amsterdam Theater Bellevue volgt
vr 30-10-20 Rotterdam Maaspodium volgt
di 03-11-20 Zwolle Zwolse Theaters besloten
di 03-11-20 Zwolle Zwolse Theaters volgt
wo 18-11-20 Amsterdam Podium Mozaiek besloten
wo 18-11-20 Amsterdam Podium Mozaiek volgt
di 24-11-20 Den Haag De Nieuwe Regentes besloten
do 26-11-20 Amersfoort Theater De Lieve Vrouw volgt
ma 30-11-20 Almere Kunstlinie Almere Flevoland (KAF) besloten
di 01-12-20 Almere Kunstlinie Almere Flevoland (KAF) besloten
wo 02-12-20 Amsterdam Theater De Krakeling besloten
do 03-12-20 Amsterdam Theater De Krakeling besloten
ma 07-12-20 Amsterdam Theater De Krakeling besloten
di 08-12-20 Amsterdam Theater De Krakeling besloten
wo 09-12-20 Amsterdam Theater De Krakeling besloten
do 10-12-20 Amsterdam Theater De Krakeling besloten
do 10-12-20 Amsterdam Theater De Krakeling volgt
vr 11-12-20 Amsterdam Theater De Krakeling besloten

Dubbelbloed #2

do 14-01-21 Haarlem Toneelschuur besloten
do 14-01-21 Haarlem Toneelschuur volgt
wo 20-01-21 Den Haag Korzo Theater volgt
do 21-01-21 Den Haag Korzo Theater besloten
do 21-01-21 Den Haag Korzo Theater besloten
di 26-01-21 Heerlen Parkstad Limburg Theaters volgt